W czasie długiej przerwy od treningów zacząłem nabierac dużą ilość zbędnych kilogramów,co było dla mnie bardzo uciążliwe. Od paru lat mieszkam w Stanach,jak większość wie,że Ameryka nie odżywia się zbyt zdrowo, szczególnie młodzież w swoim dziennym menu ma jedzenie typu: Fast Food. Również ja coraz częściej jadałem tego typu jedzenie. Skutkiem tego jest, że szybko mnie zalało tłuszczem. Po długiej przerwie od treningów postanowiłem stanąć na nogi i wziąć się za siebie. Zwróciłem się z wielką prośbą do mojego kolegi Łukasza. Opowiedziałem mu jaki prowadzę tryb życia.

Jestem bardzo wdzięczny Łukaszowi za to co zrobił. Wyciągnął mi pomocną dłoń. Bez zastanowienia zabrał się za mnie i rozpisał mi dietę mającą na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Przesłał mi wszystko pocztą internetową. Opisał w jaki sposób mam się odżywiać, godziny posiłków i jakie jedzenie mam stosować w tej diecie. Chciałbym także podkreślić, że po kilkutygodniowym stosowaniu diety dostosował pode mnie suplementację. Na początku ważyłem ponad 115kg po zastosowaniu rad żywieniowych kilogramy sukcesywnie spadały w dół. Efekty wagowe były widoczne z tygodnia na tydzień. Łukasz przypominał mi żebym utrzymywał dietę w 100%, trenował, miał cierpliwość a efekty same przyjdą i są!.

Jeszcze raz chciałbym mu podziękować za to co dla mnie zrobił. Dobry stary kolega zawsze będzie w mojej pamięci, że pomógł mi uwolnić moje ciało z otyłości. Dziękuję Łukaszowi i polecam wszystkim jego rady żywieniowe, oraz treningi!

Konrad Wiszowaty

Chicago, Illinois