Współpracę z Łukaszem rozpoczęłam 3 miesiące temu i jestem bardzo z niej zadowolona. Opowiem Wam dlaczego warto!

Plan żywieniowy rozpisany jest prosty, co dla mnie jest dużym plusem. Dlaczego? Dlatego, że kupuję podstawowe produkty, które dostarczają mi niezbędnych wartości, a to ode mnie zależy co tak naprawdę będę jeść.

Na diecie jem lepiej niż przed i mam tu na myśli urozmaicone posiłki– bazując na podstawowych produktach, które mam zawsze w domu. Wystarczy chcieć!

Plan treningowy – na początku dostałam plan, który pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy i zbędny tłuszczyk. Niedawno poprosiłam Łukasza o zmianę, abym mogła skupić się na tym na czym mi i pewnie większości kobiet zależy, czyli brzuch i pośladki. Rewelacja, uwielbiam ten trening! Dużo pracy jeszcze przede mną – nie mogę się doczekać efektów!

Kontakt – co tydzień wysyłam raporty z pomiarami, zdjęciami i krótkim opisem tygodnia.  Dla mnie taka forma jest świetna. Zarówno trener jak i ja widzę na bieżąco moje postępy i mnie to motywuje oraz Łukasz może na bieżąco reagować i wprowadzać ewentualne zmiany.

Oprócz tego, jeśli mam jakieś pytania poza tym dniem raportowania, szybko odpowiada na moje wiadomości J

Podsumowując:

Łukasz Piłat jest bardzo dobrym trenerem, z którym możesz osiągnąć swój cel! POLECAM!

Po 3 miesiącach czuję się ze sobą naprawdę dobrze, jestem zadowolona z tego co osiągnęłam razem z opieką Łukasza, ale to nie koniec – Ciśniemy dalej!

Pozdrawiam.

Malwina Piotrowska

Poznań